MCSA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GP Bahrain

3 posters

Ići dole

GP Bahrain Empty GP Bahrain

Počalji od adzadzidz Sub 5 Apr 2008 - 22:42

Sutra je 3. trka sampionata. Kako je prosao danasnji tening, ocekujem vrhunsku zabavu. Kubica po prvi put na celu karavana i prva pol pozicija za BMW Sauber. Masa je citavog vikenda bio vise nego ubedljiv da bi na kraju posustao. Ili ne. Cini mi se da su timovi ove godine mnogo izjednaceniji i da vise nego ikad kriju karte. Jednostavno, ranije se znalo onaj ko bude najbolji u petak i u subotu na trecem nezvanicnom treningu, najverovatnije je osvajac pol pozicije. Da li su nas Gonzo u svojim ludim godinama i Sumaher navikli na to pa smo zaboravili kako izgleda ujednacena borba? Ne znam ali je meni ovako super!

Evo rasporeda:
1. Kubica
2. Masa
3. Hamilton
4. Raikonen
5. Kovalainen
6. Hajdfeld
7. Truli
8. Rosberg
9. Baton
10. Alonso...
adzadzidz
adzadzidz
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 246
Godina : 45
Lokacija: : 9. mesto u 3. redu
Stepen Ludosti: : Van svake granice.
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2008

http://dzidzadza.tips.io

Nazad na vrh Ići dole

GP Bahrain Empty Re: GP Bahrain

Počalji od Kimi Ned 6 Apr 2008 - 4:11

Nisam gledao trening bas mi je bilo zao (spavao sam ko zaklan po ovoj kisi do 5 popodne) Bas sam se iznenadio rezulatom, ocekivao sam da ce Lewis da se pokaze kao najbrzi...kad ono njegov drugar.

BMW ima opasno vozilo ove sezone koje moze da parira Ferrariju i MCL, kako se ispostavilo u ove dve trke i sa d na treningu. Jedini faktor je vozaceva sposobnost i izdrzljivost samog automobila.


Citam u Alo novinama " Neki ce u nedelju da obelezavaju 67 godina od bombardovanja Beograda ali ce vecina biti prikovana za televizore posmatrajuci VN BAhreina..."

No, idem na spavanje da ne propustim i sutra trku.
Kimi
Kimi
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 142
Godina : 37
Lokacija: : Jupa bez dna
ISP: : SezamPro
OS: : Windows 7
Model telefona : Nokia 5800
Stepen Ludosti: : Napredni, sa velikim potencijalom
Reputation : 0
Datum upisa : 25.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

GP Bahrain Empty Re: GP Bahrain

Počalji od adzadzidz Ned 6 Apr 2008 - 12:38

E Kimi, Kimi... ne bi ti bio prvi put da se skoro uspavas za trku. Smile
Zovem te ja na tvoj N73 da te budim. hehehehe

gamer
adzadzidz
adzadzidz
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 246
Godina : 45
Lokacija: : 9. mesto u 3. redu
Stepen Ludosti: : Van svake granice.
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2008

http://dzidzadza.tips.io

Nazad na vrh Ići dole

GP Bahrain Empty Ferrari

Počalji od dragonX Ned 6 Apr 2008 - 16:20

U njihovom stilu i samo kako to oni znaju:jedan je FERRARIIIIIIIII!
dragonX
dragonX
Razvodnik
Razvodnik

Muški
Broj poruka : 22
Godina : 45
Lokacija: : Kikinda
Reputation : 0
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

GP Bahrain Empty Re: GP Bahrain

Počalji od adzadzidz Ned 6 Apr 2008 - 18:25

Cestitke za Ferrari mada ni ucinak Kubice i mladog Kovalainena nisu za bacanje! Glok mi je osvezenje, iako u slabijem bolidu nosio se sa Alonsom i bio dostojan rival. Zao mi je sto Burde i Glok nisu u konkurentnijim bolidima, tek tada bi sampionat bio zanimljiv.
Hamilton je imao razocaravajuci start i to ga je kostalo plasmana, upad u guzvu + neiskustvo sa velikom zeljom da se probije napred = gubitak nosa.
Sve u svemu, nije losa trka. Gledao sam i bolje ali nije lose. Ne znam za vas ali meni je ovo mnogo zanimljivije nego ranijih godina. Razlike su mnogo manje nego pre sto potvrdjuje i Glok-Alonso duel, Hamilton koji je jedva 5 bolida pretekao, Truli i Veber koji su zavrsili trku (i to u bodovima Smile ), nakon 3 trke prvih 5 vozaca deli 5 bodova...
Cekamo Spaniju za 3 nedelje, 25-27.04.2008.
adzadzidz
adzadzidz
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 246
Godina : 45
Lokacija: : 9. mesto u 3. redu
Stepen Ludosti: : Van svake granice.
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2008

http://dzidzadza.tips.io

Nazad na vrh Ići dole

GP Bahrain Empty Re: GP Bahrain

Počalji od Kimi Pon 7 Apr 2008 - 0:51

Vala, danas je bilo gusto. Probudih se oko 12.30 i kafa pa trk do komsije. Nisam mogao da gledam live timimg jer covek nama JAVU na kompu a trka je vec pocela.

Hvala na pozivu, spasao bi me da sam nastavio da kuntam. Skolska trka, rekao bih, onako, prilicno lepa. Dobra taktika Ferrarija odlican start. Kako nisam stigao na sam pocetak nije mi bilo jasno zato je Luis tako lose starovao, pomislio sam da nije opet ukljucio ono dugme za regulaciju brzine za pit. Bas ga je kostalo.

Alonsko izgeda samo reaguje ove sezone, ako i to radi. E bem ga.

Sve ostalo, svaka cast Kubici ( jes ruzan do bola)! Kazu da pšrve tri trke nisu realan pokazatelj sezone, sa cime bi se slozio, tako da vec mogu da zamislim koji ce haos biti u Barsi.
Kimi
Kimi
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 142
Godina : 37
Lokacija: : Jupa bez dna
ISP: : SezamPro
OS: : Windows 7
Model telefona : Nokia 5800
Stepen Ludosti: : Napredni, sa velikim potencijalom
Reputation : 0
Datum upisa : 25.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

GP Bahrain Empty Re: GP Bahrain

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu