MCSA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukova verzija:

2 posters

Ići dole

Vukova verzija: Empty Vukova verzija:

Počalji od Kimi Pon 28 Jan 2008 - 23:06

Vukova verzija:

Zivio sam u sumi. To je bio moj dom o kojem sam se brinuo i stalno se trudio da ga odrzim cistim i urednim.Jednog suncanog dana, dok sam uklanjao ostatke hrane koje su ljudi ostavili za sobom, zacuh korake. Pogledavsi iza drveta ugledao sam jednu djevojcicu sa korpom kako ide putem. Odmah mi se ucinila sumnjivom, zato sto je bila tako cudno obucena, sva u crvenom, sa maramom na glavi, kao da je zeljela da je ne prepoznaju.

Iako znam da se o ljudima ne treba suditi na osnovu njihovog izgleda, ona je bila u mojoj sumi i cinilo mi se ispravnim da saznam malo vise o njoj. Upitah je ko je ona, odakle dolazi i tako neke druge stvari. Prvo mi je bezobrazno odgovorila da ne razgovara sa nepoznatima. Ja nepoznat? Ja koji sa cijelom svojom porodicom zivim u ovoj sumi sam nepoznat? U tom se ona malo umirila i ispricala mi pricu o njenoj baki. Baka je bila bolesna a ona joj je ona nosila rucak. Najprije, djevojcica mio se ucinila iskrenom osobom i pomislih kako bi bilo dobro da se malo privede redu i nauci da nije lijepo da se kroz tudje dvoriste sunja tako sumnjivo obucena.

Pustih je da ide svojim putem, ali pozurih precicom do kuce njene bake. Kad sam sreo baku objasnio sam joj cijelu situaciju, a ona se ona slozila samnom da bi dobro bilo da joj unuka nauci da se malo obzirnije ophodi prema drugima. Dogovorili smo se da se ona sakrije ispod kreveta dok je ja ne pozovem.

Kad je djevojcica stigla, pozvao sam je u spavacu sobu, gdje sam lezao obucen u odjecu njene bake. Zarumenjenih obraza usla je u sobu i smjesta napravila jednu uvredljivu primjedbu na racun mojih usiju. I ranije mi se desavalo da me neko uvrijedi, te sam pokusao da ne pridajem vaznost tome i jednostavno prokomentarisah da mi moje velike usi sluze da bih je bolje cuo. Ono sto sam time htio kazati je da mi je ona simpaticna i da bi trebala malo da pripazi kako se izrazava. Ali, ona odmah potom napravi jednu saljivu zamjerku na racun mojih ociju. Vama je sigurno jasno da se moji osjecaji za malu djevojcicu naglo pocese mijenjati, te ona od simpaticne osobe u mojim ocima, odjednom postade jedno vrlo neprijatno stvorenje.
Medjutim kako bijah iskusan u uzdrzavanju od bijesa, ja joj samo rekoh kako mi moje velike oci sluze da je bolje vidim.
Njena sljedeca uvreda je stvarno prevrsila svaku mjeru. Ja inace imam problema sa svojim velikim zubima i ta djevojcica stvarno nije imala nista pametnije da mi kaze no da me podsjeti na moje velike zube. Znam da nije trebalo tako inpulsivno da reagujem, ali skocio sam sa kreveta i zarezao na nju, kako ce mi moji veliki zubi dobro posluziti da je pojedem!

Moram odmah jasno da vam kazem da jedan vuk nikad ne bi pojeo jednu djevojcicu. To svako zna. Ali na moje iznenadjenje to blesavo djevojce poce da trci kroz kucu i da vristi. Potrcah za njom u pokusaju da je smirim, skinuo sam bakinu odjecu sa sebe. No, odjednom se zacu lupa i na vratima se pojavi sumar, covjek od svoja dva metra visine, sa sjekirom u rukama. Ugledavsi ga shvatih da se nalazim u velikoj nevolji. Brzo sam iskocio kroz prozor i pobjegao.

Bilo bi lijepo kad bi tu prici bio kraj, ali baka nikada nikome nije ispricala moju stranu price. Uskoro se rasiri glas da sam ja jedno uzasno stvorenje kojem se ne moze vjerovati. Ne znam sta se kasnije zbilo sa djevojcicom, ali mogu vam reci da sam ja do kraja svoga zivota ostao nesrecan
Kimi
Kimi
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 142
Godina : 37
Lokacija: : Jupa bez dna
ISP: : SezamPro
OS: : Windows 7
Model telefona : Nokia 5800
Stepen Ludosti: : Napredni, sa velikim potencijalom
Reputation : 0
Datum upisa : 25.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vukova verzija: Empty Re: Vukova verzija:

Počalji od adzadzidz Čet 31 Jan 2008 - 1:15

Hehehee, tako je znaci bilo?!
A meni je oduvek bila sumnjiva ta Crvenkapa! Ko zna kakva je prava prica o 3 praseta, 7 jarica... izgleda da su svuda smestali vuku, kao na izborima Smile
adzadzidz
adzadzidz
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 246
Godina : 45
Lokacija: : 9. mesto u 3. redu
Stepen Ludosti: : Van svake granice.
Reputation : 2
Datum upisa : 17.01.2008

http://dzidzadza.tips.io

Nazad na vrh Ići dole

Vukova verzija: Empty Re: Vukova verzija:

Počalji od Kimi Čet 31 Jan 2008 - 2:04

Snezana i sedam patuljaka?! Cist hardcore. Lepotica i ZVER!? ŠILJA!?
Mislim, kao filmovi za decu a u stvari...
Kimi
Kimi
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 142
Godina : 37
Lokacija: : Jupa bez dna
ISP: : SezamPro
OS: : Windows 7
Model telefona : Nokia 5800
Stepen Ludosti: : Napredni, sa velikim potencijalom
Reputation : 0
Datum upisa : 25.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vukova verzija: Empty Re: Vukova verzija:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu